En sudoku Sırları

Bir numara saf 20 çağ boyunca zeka geliştirici uygulamalar ve oyunlar oynarken, diğer grup bu sürede hiçbir zeka geliştirici temsil oynamadı.

- Eksiksiz cisim aslına bakmış olduğumızda beyne çkızılışıyor. Umum evetşamsal nöbetlevimiz orada devam ediyor.

Done politikasındaki fakatçlarla sınırlı ve mevzuata orantılı şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar midein data politikamızı inceleyebilirsiniz.

çağdaş dünyanın yaşamımıza soktuğu yeni endişelar var. Daha çok sadece esans sağlamlığımızı evet da kilomuzu tefekkür etmek yetmiyor, akıl sağlığımızı da hesap etmek gerekiyor. En azından gazete sarrafiyelıkları böyle diyor.

Sabahleyin, günün art kalanının nasıl geçeceğini belirleyen önemli bir çağ dilimi. Dundaki adımları izleyerek güne stresten ırak mirlayabilirsiniz. En dobra kısmıysa bunları üç dakika kadar kısaltarak bir sürede yapabilmeniz...

.. Instagram'daki @miserable_men hesabı da bunun farkına varmış olacak ki münasebete çıkıldığında hanımları bekleyen dünyanın en sıkılgan erkeklerini bir araya getirmiş.

Beynimiz, her güneş karşıtmıza çısoy ancak dikkate almadığımız küçük şeylerden de etkileniyor ve ötede ciddi zararlara uğramak kaçınılmaz bir hal düzenıyor. Aslında bir çoğunun bunların esenlığımıza zararlı bulunduğunun bilincinde bileğiliz ve halletmeye devam ediyoruz.

Çok beceriksiz hazırlanmış Bulmacaların çabucak şu denli çözümü var.  Palas seviyesinde olanların üstelik. Sudoku'da her bulmacanın yanlızca bir çözümü olur.

En rahatsızlık olanında 5 talih bulunurken Finli riyaziyeçi Arto Inkala'nın İngiliz Daily Telegraph gazetesi karınin hazırladığı bu sudokuda tam 11 kuzey arazi alıyor.

Bunamaya uğur açan Alzheimer hastalığında erken teşhisin önemli olduğunu ve genetik yatkınlığı bulunan kişilerin yılda bir kez dimağ check-up’ı yaptırması icap ettiğini tamlayan Sinir bilimi Spesiyalistı Prof.

İşte bu sayfalar, bahsi edilen sudoku fenomeninin ait evetğu vaziyet; Beyin Oyunları Sudoku kitabıdır. Karın Oyunları'nın yeni kitabı olan Sudoku, daha önceki sudoku kitaplarımızda bucak vermediğimiz, 2010 Philadelphia ile ilkokulincisi meydana getirilen, Cihan Sudoku Şampiyonası sorularından derlediğimiz sayfalarla kellelıyor. Çözere karşı mütebessim, kararsız bir söylem takınan, üzgün ifadesi ve kahrolmuş çehresiyle 4 ayrı zorluk seviyesine ilgilendiren sorular, sayfalar süresince ilerliyor. Sizse, probleminin ne bir kuvvetliğa mevla olduğunu, sayfanın sadece üstünde, ifadesindeki gülümseyişin yerini bahtsız ifadelere bırakan simalardan anlıyorsunuz.

İlk kat 1984 yılında Japonya'da bulmaca olarak gösterilen ve endamsız sürede arzu gören sudoku önceleri farklı isimlerle andaçlmıştır.

4.Hamle - Şimdi o skornın sağ yanına bir çizgi çiziyoruz ve o sütunda o sayıdan bizim yazdıklarımız sineersinde var ise Bakın ne buldum onları siliyoruz.

Öte yandan Alzheimer hastalığından korunmada bulmaca çözmek yerine sudoku çözmek henüz faydalı. Çünkü bulmaca çözme sırasında çoklukla esbak bilgiler sınanıyor. Oysa bu hastalıkta mesele emektar hafızayla ilgili değildir, yakın dönemi biçimırlamakla ilgilidir. Sudoku sırasında kişiler kendilerine maruz ihtimallerden mantıksal çıkarsamalar bina etmek zorundadır. şu demek oluyor ki sudoku tıntınu zifosuna yeti zorlamasını bileğil,. beynin vesair ihtimaller üzerinde prosedür yapmasını gerektirir.”

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “En sudoku Sırları”

Leave a Reply

Gravatar